Uzay ve Evren Yıllık HAWKİNG Dergisi Hazır!

Uzay ve Evren editörleri olarak 4 editör ve 2 tasarımcıdan oluşan ekibimiz, sizler için 6 aydır inanılmaz derecede yoğun bir çaba içerisindeydi. O çaba artık sonuçlandı ve 7’den 70’e uzman olandan uzman olmayana herkes için bir bilim ve teknoloji dergisi oluşturmayı başardık.

Artık sizler için her yıl olmak üzere dergi çıkartmaya çalışacak ve her yıl bilime çok büyük katkılarda bulunmuş bilim insanlarının adlarını verecek ve onları en azından bu şekilde anmaya çalışacağız. Bu yıl çıkarttığımız derginin adı ve konusu ise Stephen HAWKİNG. Bu yıl yaşanan ölümü ve bilim dünyasına getirdiği sayısız yenilikler nedeniyle kendisini bu yıl dergimizin ana konusu haline getirdik.

Dergide Neler Var?

Bu yılki dergimizin konu başlıkları dergi sayfalarından yaptığımız alıntıyla aşağıdaki gibidir:

Dergimizin 4. ve 5. sayfaları 

Dergiden Elde Edilen Bütün Para Bilimsel Çalışmalara Gidilecek

Bu yıl somut ya da soyut fark etmez çalışmalar gerçekleştiren ve bizim editör ekibimizin belirleyeceği en çok gelişme gösteren bir bilim ya da teknoloji takımına toplanan bütün para aktarılacak. Eğer bilimsel çalışma yapabileceğini düşündüğümüz bir takım bulamazsak da toplanan para bir vakfa yönlendirilecek.

Bu Yıl Ürettiğimiz Dergiyi Satın Alan Arkadaşlara Gelecek Yıl Üreteceğimiz Derginin Elektronik Versiyonu Ücretsiz Olarak Gönderilecek

Bu yıl üreteceğimiz fiziksel dergileri satın alan herkese dergi fiyatının çok pahalı olması ve kargo şirketi ile anlaşamamamız nedeniyle kargoların alıcıya ait olması sebebiyle gelecek yıl üreteceğimiz derginin elektronik versiyonu tamamen ücretsiz olarak gönderilecek. Elektronik dergilerde de ise herhangi bir üretim maliyeti olmadığı için sadece bir PDF dosyası olarak sunduğumuz için bu yıl alan herkese de yine seneye elektronik versiyonunu tamamen ücretsiz olarak göndereceğiz. Bu nedenle eğer koleksiyoncu veya iyi bir okur değilseniz elektronik dergiden almanızı tavsiye ediyoruz.

Eğer anlattıklarımız sizleri memnun etmiş ve bizim aylardır süren bu çalışmamıza destek vermeyi kabul ettiyseniz, sizlere şimdiden çok teşekkür ederiz.

Peki Derginin Ücreti Ne Kadar?

Bu yıl üreteceğimiz HAWKİNG dergilerinin:

Fiziksel Versiyonu: 13 TL

Elektronik (pdf) Versiyonu: 3 TL

Olarak satılmakta, bunun dışında fiziksel derginin dağıtımı konusunda kargo şirketleriyle herhangi bir anlaşmaya varılamadığından dolayı kargo maalesef alıcıya ait olmakta. Ancak alıcının istediği her kargo şirketi ile gönderebilmekteyiz. Kargo şirketinin bizim için bir önemi yok. Fiziksel dergilerdeki sadece 1 seferlik olan bu fahiş fiyatlardan dolayı biz genellikle okurlarımıza elektronik dergiyi tavsiye etmekteyiz.

SATIN ALARAK BİZLERE DESTEK OLMAK İÇİN

Biz satış işlemlerini internet ortamından sizin kredi kartı bilgilerinizi alarak yapmak yerine instagram adresimiz üzeriden tamamen güvenli bir şekilde yapmaktayız. Kredi kartı ile havale ve ininal kart kullanan arkadaşlarımız için ininal kart ile, yanı toplamda bu 2 ödeme yolu ile ödemeleri almaktayız. Resmi bir kurum olmadığımız için kapıda ödeme gibi işlemler yapamamaktayız.

Ödemeleri İNSTAGRAM adresimiz üzerinden almaktayız, ayrıca merak edebileceğiniz diğer sorular için de aynı şekilde İnstagram adresimizden bizlere mesaj atabilirsiniz. İnstagram adresimize ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz (İnstagram kullanmıyorsanız da twitter adresimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz).

Dergimizi satın alarak bizlere ve daha birçok astronomi çalışmalarına destek olan arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.