Özel Üretim NASA Saatleri 1 Dakika İçinde Tükendi!

Anicorn şirketinin NASA’nın 60. yılına özel olarak ürettiği saatler 1 dakika içinde tükendi. Saat hakkında detaylı bilgi haberimizde.

Anicorn ve NASA ortaklığında üretilen saatlerin ana amacı evrenimizin keşfinde önemli (hatta belki de en önemli) yolları kat eden NASA’nın 60. yılını özel bir saat ile kutlamaktı. Ancak hiçbir kişi özel olarak sadece 60 adet üretilen bu saatlerin 1 dakika içinde tükeneceğini tahmin etmiyordu.

Satılan saatlerin kutu içeriğinde saat dışında; metal plaka üzerine basılan NASA’nın Florida üssünün koordinatlarını (üs gizli bir üs değil bunlar kutu içeriğini zenginleştirmek amacıyla yapılmış hamleler), Yine metal plaka üzerinde garanti belgesini, NASA’nın günümüzde nadiren kullandığı eski logosunun armasını ve saat aksesuarları gibi öğeleri içermekte. Saatin toplam fiyatı ise tam 650 amerikan doları tutmakta (Ekim 2018 dolar kuruna göre saat 3,635Türk Lirası değerinde).

Saat hakkındaki detaylı bilgiye buraya tıklayarak saatin satış adresine giderek ulaşabilirsiniz. İçeriğimizi beğendiyseniz paylaşabilir, diğer içeriklerimizden haberdar olmak için ise bizi  İnstagramTwittter ve Faceboook üzerinden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir