Uzay ve Evren Artık Tüm Haber Uygulamalarında!

Uzay ve Evren ekibi olarak sizlere içeriklerimizi daha kaliteli bir şekilde ulaştırmak için yaptığımız çalışmalar sonuçlandı. Artık hem milyonlarca indirmeye sahip Bundle uygulamasında, hem de Google’ın milyarlarca kullanıcıya sahip Google Haberler uygulamasındayız.

Yaklaşık 8 ay önce web sitemizdeki ilk postumumuzu yayınlamanın hemen ardından sizlere daha iyi bir hizmet sunup içeriklerimizi daha fazla insana ulaştırmak için çalışmalarımıza başladık. Dünya üzerindeki en büyük 2 haber platformuna kayıt olmak için çalışmalarımıza başladık.

Bundle

3 Ay sonra Bundle uygulamasında yerimizi almayı başardık ve şimdiden uygulama içerisinde 3000’den fazla takipçiyi geçmeyi başardık. Bundle uygulamasını iPhone, iPad ve iPod için buradan, Android cihazlar için de buradan indirebilirsiniz. Bizleri Bundle uygulamasında takip etmek için uygulama üzerindeki arama bölümünde “uzay” kelimesini aratmanız yeterli olacaktır.

Google Haberler

Hemen ardından Google ile iletişime geçerek Google’ın bütün android cihazlarda yüklü olarak gelen Google Haberler uygulamasına eklenerek Google Haberlerde de yerimizi almayı başardık. Google haberler uygulaması ise yaklaşık 2 milyar kullanıcıya sahip durumda. Bizleri Google Haberler uygulamasından takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Diğer içeriklerimizden haberdar olmak için bizi  İnstagramTwittter ve Faceboook üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir