Uzay ve Evren HAWKİNG Dergisi Artık Satışta!

Uzay ve Evren editörleri olarak 4 editör ve 2 tasarımcıdan oluşan ekibimiz, sizler için 6 aydır inanılmaz derecede yoğun bir çaba içerisindeydi. O çaba artık sonuçlandı ve 7’den 70’e uzman olandan uzman olmayana herkes için bir bilim ve teknoloji dergisi oluşturmayı başardık.

Artık sizler için her yıl olmak üzere dergi çıkartmaya çalışacak ve her yıl bilime çok büyük katkılarda bulunmuş bilim insanlarının adlarını verecek ve onları en azından bu şekilde anmaya çalışacağız. Bu yıl çıkarttığımız derginin adı ve konusu ise Stephen HAWKİNG. Bu yıl yaşanan ölümü ve bilim dünyasına getirdiği sayısız yenilikler nedeniyle kendisini bu yıl dergimizin ana konusu haline getirdik.

Dergide Neler Var?

Bu yılki dergimizin konu başlıkları dergi sayfalarından yaptığımız alıntıyla aşağıdaki gibidir:

KONU BAŞLIKLARI.

Dergiden Elde Edilen Bütün Para Bilimsel Çalışmalara Gidilecek

Bu yıl somut ya da soyut fark etmez çalışmalar gerçekleştiren ve bizim editör ekibimizin belirleyeceği en çok gelişme gösteren bir bilim ya da teknoloji takımına toplanan bütün para aktarılacak.

Aynı zamanda yıl sonunda toplanan paranın bir kısmı köy okullarına bilimsel ekipman alma amacı ile kullanılacak ve bizzat Uzay ve Evren ekibi olarak sunumlara gideceğiz (Bunu dergiden herhangi bir para kazanmasak da zaten yapacağız, sadece ne kadar çabuk ekipman eksiğimizi tamamlarsak bu toplumsal eksiğimizi de o kadar çabuk kapatırız).

Peki Derginin Ücreti Ne Kadar?

Bu yıl üreteceğimiz HAWKİNG dergisinin

Elektronik (pdf) Versiyonu: 5 Türk Lirası

Fiziksel Versiyonu: 13 TL (TÜKENDİ)

Dergimizi Elektronik, yani pdf halinde satın alabilir ve tablet, bilgisayar telefon demeden her türlü işletim sistemine sahip cihazda açabilirsiniz. Fiziksel olan versiyonu 12 mart günü tükendi. Ayrıca fiyatı çok fahiş olduğundan dolayı gelecek yıl çıkartacağımız SAGAN sayımızda fiziksel seçenek olacak.

Elektronik derginin avantajları:

  • Kolay saklanabilir .
  • Paylaşıma açık olarak size özel bir kaybolabilir link ile gönderilir.
  • Kargo bekleme süreniz olmaz.
  • İstediğiniz zaman her yerde açıp okuyabilirsiniz. (tabi şarjınız bitmezse 🙂 )
  • Üzerine kahve dökülme korkunuz olmaz 🙂

Dezavantajları:

  • Fiziksel değil, koleksiyon yapamazsınız. (Gelecek yıllarda fiziksel olarak da çıkartacağız elbette).

Ödemeyi Nereden Yapıyorum Diyorsanız:

Hem İninal kart kullanan genç arkadaşlarımız için, hem de banka hesabı olan arkadaşlar için havale yöntemiyle ödemeleri alıyoruz. Bizlerle instagram adresimiz üzerinden (@uzayveevrencom) iletişime geçerek dergimizi satın alabilirsiniz. Bu sayede hem sizin kart bilgilerinizi almıyoruz hem de instagram üzerinden merak ettiğiniz diğer sorulara da cevap verebilmekteyiz. İnstagram adresimize BURADAN ulaşabilirsiniz

Dergimizi satın alarak bizlere ve daha birçok astronomi çalışmalarına destek olan arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.